doświadczenie

Konsultacje i audyty

Dynamika rozwoju nowych technologii sprawia, że prowadzenie firmy wymaga ciągłej nauki. Konsultacje i audyty realizowane przez Agencję BeesGrowth pomogą Ci uporządkować wiedzę i szybciej osiągnąć cele biznesowe.

Dzielimy się wiedzą

Doradztwo i consulting

Mądre decyzje biznesowe są oparte na wiedzy i doświadczeniu. Zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo i consulting z zakresu marketingu oraz informatyki. Pomożemy w rozwoju Twojego biznesu.

Z przyjemnością poznamy problemy, z jakimi się zmagasz. Wspólnie wypracujemy rozwiązania, które wzniosą Twoją firmę na wyższy poziom.

Profesjonalne audyty działań marketingowych

Realizujemy profesjonalne audyty działań marketingowych dla firm i instytucji. Nasze usługi audytorskie pozwalają zweryfikować, czy Twoja marka w internecie rozwija się w kierunku zgodnym ze wcześniej określonymi celami biznesowymi. Pomagamy również w stworzeniu odpowiednich procesów, które pozwolą na zwiększenie efektywności kampanii reklamowych czy działań wizerunkowych. Zajmujemy się również prowadzeniem specjalistycznych audytów z zakresu SEO, UX czy content-marketingu, dzięki którym określamy obszary warte poprawy.

Fachowe wsparcie IT oraz doradztwo informatyczne

Agencja BeesGrowth świadczy również fachowe wsparcie IT oraz doradztwo informatyczne dla małych i dużych przedsiębiorstw. Wiemy, jak istotne jest niezawodne działanie infrastruktury komputerowej i sieciowej we współczesnym e-biznesie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy profesjonalne konsultacje i audyty, które pomogą określić słabe strony w zakresie informatyki w Twojej firmie. Jednocześnie proponujemy optymalne rozwiązania, które przyczynią się do poprawy niezawodności infrastruktury krytycznej.

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji i audytów?

Efektywność

Analizujemy aktualną sytuację firmy i wskazujemy elementy wpływające na jej efektywność. Szukamy łatwych i szybkich we wdrożeniu rozwiązań, które pomogą podnieść zyskowność Twojego biznesu.

Procesy

Pomagamy w poprawie funkcjonowania organizacji, dzięki opracowaniu odpowiednich procedur. Firma to rozwijający się organizm, dlatego działalność operacyjną traktujemy jako ciągły proces, który optymalizujemy.

Niezawodność

Awarie i problemy komunikacyjne negatywnie wpływają na wizerunek Twojej firmy. Niezawodność komunikacji i działania systemów informatycznych, to elementy krytyczne, na które kładziemy duży nacisk.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Jeżeli zastanawiasz się, które obszary mogą hamować rozwój Twojej firmy,
to skorzystaj z naszej oferty konsultacji i audytów. Razem nabierzemy pędu!

Lokalne przedsiębiorstwa

Wspieramy lokalne przedsiębiorstwa w zwiększaniu efektywności działań marketingowych i podnoszeniu niezawodności infrastruktury IT.

Niezależni eksperci

Doradzamy niezależnym ekspertom, jak lepiej zarządzać czasem i procesami w mikroprzedsiębiorstwie, by mogli skupić się na tym, co dla nich najważniejsze.

Handel i usługi

Pomagamy małym firmom handlowym oraz usługowym w optymalizacji budżetów i procesów związanych z informatyką oraz marketingiem.

Nowoczesny przemysł

Wiemy, jak istotna jest efektywność i optymalizacja procesów w branży przemysłowej. Wspieramy nowoczesny przemysł i firmy produkcyjne.

E-commerce

Współpracujemy z firmami z branży internetowej oraz e-commerce realizując kompleksowe audyty oraz udzielając konsultacji IT, jak i marketingowych.

Restauracje i hotele

Dobra komunikacja wewnętrzna oraz zewnętrzna i niezawodna praca infrastruktury IT to klucz do sukcesu restauracji i hotelu. Pomożemy Ci w tym.

Pozostańmy w kontakcie

Chcesz przenieść biznes do sieci?
Nie wiesz jak zacząć?

logo-strona-01

Pomożemy w rozwoju Twojego biznesu w sieci, korzystając z najnowocześniejszych technologii informatycznych i narzędzi marketingowych.

© 2021 – BeesGrowth – all rights reserved.