informatyka dla firm

Obsługa informatyczna

Cyfrowa rewolucja sprawiła, że dziś trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez użycia komputera, internetu czy infrastruktury IT. Zapewniamy profesjonalną obsługę informatyczną dla firm i instytucji.

Wsparcie informatyczne

Twój zewnętrzny dział IT

Wiemy, jak ważna dla rozwoju Twojego biznesu jest niezawodna infrastruktura komputerowa, dlatego zapewniamy kompleksowe wsparcie informatyczne dla firm i instytucji.

Zespół BeesGrowth to Twój zewnętrzny dział IT. Profesjonalny partner w biznesie, na którym zawsze możesz polegać.

Na czym polega outsourcing obsługi informatycznej?

Awaria komputera czy kasy fiskalnej albo brak dostępu do internetu to jedne z najczęstszych problemów z zakresu IT, z jakimi zmagają się przedsiębiorcy. Nie każdy właściciel firmy może sobie pozwolić na zatrudnienie informatyka. Outsourcing obsług informatycznej to usługa, która doskonale koresponduje z potrzebami współczesnych przedsiębiorstw. Jego ideą jest powierzenie zewnętrznemu zespołowi specjalistów wszelkiego rodzaju działań związanych z serwisem IT:

• doradztwo w zakresie zakupu sprzętu oraz licencji na oprogramowanie,
• administracja infrastrukturą informatyczną (komputery, sieć, systemy),
• tworzenie procedur bezpieczeństwa oraz ochrony danych,
• zdalne usuwanie awarii i telefoniczna pomoc techniczna (HelpDesk),
• wdrożenie i nadzór nad systemem backupu (kopii zapasowych),
• przeprowadzanie szkoleń z obsługi IT dla personelu.

Niezawodna i wydajna infrastruktura informatyczna to klucz do zwiększenia konkurencyjności w każdej branży, a zarazem otwarta furtka do wdrażania innowacji technologicznych, które pomogą przyspieszyć rozwój Twojego biznesu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Analizujemy aktualny stan cyfryzacji firmy i wskazujemy obszary, które warto poprawić, by zapewnić wysoką dostępność usług niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania biznesu.

Dlaczego warto mieć swój zewnętrzny dział IT?

Dedykowany departament zajmujący się obsługą informatyczną to luksus, na który nie mogą sobie pozwolić małe firmy. Zatrudnienie pojedynczego informatyka to tylko częściowe rozwiązanie. W końcu jeden człowiek nie może być dostępny przez całą dobę. Odpowiedzią na te problemy jest outsourcing. Dlaczego warto mieć swój zewnętrzny dział IT?

• Gwarancja dostępności i usuwania awarii zgodnie z umową SLA.
• Łatwa kontrola kosztów, dzięki jednolitemu cennikowi współpracy.
• Dostęp do tajemnej wiedzy doświadczonego zespołu specjalistów.
• Możliwość szybkiego wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Dużą zaletą oferowanego przez BeesGrowth outsourcingu obsługi informatycznej jest elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta. Na początku zawsze ustalamy ramy współpracy i oczekiwany czas reakcji na zgłoszenie. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego kontaktując się z nami, nie usłyszysz słynnego cytatu: „no przecież u mnie działa!”.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wiedza

Nie powielamy tych samych schematów. Wykorzystujemy innowacje, kreatywność oraz pasję. Łączymy sprawdzone rozwiązania ze świeżym podejściem do e-commerce.
To nasza recepta na Twój sukces w biznesie.

Dostępność

Dokładnie mierzymy i analizujemy naszą pracę. Rzetelna analityka pozwala nam na maksymalizację efektywności
i skuteczności oraz optymalizację Twojego budżetu. Gwarantujemy transparentność działań.

Podejście

Zawsze ustalamy konkretny termin realizacji usługi. Terminowość sprawia, że możemy ze spokojem uwzględnić ewentualne korekty i wdrożyć poprawki do projektu. Dzięki dobrej komunikacji unikamy opóźnień.

Jakie firmy powinny skorzystać
z outsourcingu obsługi informatycznej?

Skorzystaj z naszej wiedzy oraz doświadczenia i ciesz się niezawodną pracą systemów IT.
Wybierz profesjonalny outsourcing obsługi informatycznej dla swojego biznesu!

Małe firmy

Zapewniamy wsparcie informatyczne dla małych firm, które nie mogą sobie pozwolić na stworzenie własnego działu IT we wczesnym etapie rozwoju biznesu.

Deweloperzy

Zajmujemy się specjalistycznym doradztwem informatycznym dla branży deweloperskiej od pierwszych etapów rozwoju projektu budowlanego.

Sklepy stacjonarne

Realizujemy profesjonalny serwis dla sklepów stacjonarnych. Usuwamy awarie komputerów POS, drukarek oraz kas fiskalnych i infrastruktury IT.

Branża produkcyjna

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania informatyczne dla branży produkcyjnej. Wspieramy nowoczesny przemysł w efektywnym i niezawodnym działaniu.

Hotele i restauracje

Wspieramy hotele i restauracje, zapewniając niezawodne działanie systemów informatycznych, sieci komputerowej oraz oprogramowania.

Firmy usługowe

Oferujemy rzetelne wsparcie serwisowe dla firm z branży usługowej. Realizujemy wdrożenia i usuwamy awarie sieci komputerowych oraz oprogramowania.

Pozostańmy w kontakcie

Chcesz przenieść biznes do sieci?
Nie wiesz jak zacząć?

logo-strona-01

Pomożemy w rozwoju Twojego biznesu w sieci, korzystając z najnowocześniejszych technologii informatycznych i narzędzi marketingowych.

© 2021 – BeesGrowth – all rights reserved.