twoja społeczność

Obsługa Social Media

Facebook, Instagram czy LinkedIn to serwisy społecznościowe, bez których trudno wyobrazić sobie współczesny internet. Obsługa kanałów Social Media zabiera Ci dużo cennego czasu? Pomożemy Ci go zaoszczędzić!

Lojalność

Marka w Social Media

Portale społecznościowe są doskonałym miejscem na budowę wizerunku oraz lojalności fanów wobec Twojej marki. Miliardy użytkowników sprawiają, że znajdziesz tam nowych odbiorców dla swoich produktów.

Obecność firmy na Facebooku czy Instagramie to must have każdego biznesu. Pomożemy Ci maksymalnie wykorzystać potencjał Social Media.

Twoja firma w mediach społecznościowych

Portale takie jak Facebook czy LinkedIn to miejsca, w których z pewnością znajdują się już fani Twojej marki. Warto do nich dotrzeć. Wielu przedsiębiorców wykorzystuje Social Media jak słup reklamowy, publikując jedynie treści sprzedażowe. To duży błąd. Budowa zaangażowania w mediach społecznościowych wymaga przemyślanej strategii i sprawnej realizacji planu. Jeżeli chcesz przyciągnąć obecnych, jak i nowych klientów to postaw na dobry Content Marketing. Daj ludziom wartość, a zostaną z Tobą na dłużej. Nie wiesz jak? Odezwij się do nas.

Współczesne media społecznościowe to również ważny kanał do dwukierunkowej komunikacji z fanami. Dla wielu firm Facebook stanowi główną ścieżkę obsługi klienta. Składanie zamówień w sklepie internetowym, rezerwacja apartamentu w hotelu czy stolika w restauracji może odbywać się poprzez aplikację Messenger. Proces ten wymaga profesjonalnej moderacji w godzinach pracy firmy. Wielu przedsiębiorców nie może sobie jednak pozwolić na zatrudnienie dedykowanego pracownika. Nie martw się, pomożemy Ci w obsłudze mediów społecznościowych Twojej firmy!

Skuteczny plan treści w mediach społecznościowych

Każdy przedsiębiorca wie, jak ważne jest planowanie i zarządzanie swoim czasem. Przemyślana strategia obecności na Facebooku czy LinkedIn to równie istotny aspekt działalności firmy. Pomożemy Ci stworzyć skuteczny plan treści w mediach społecznościowych. Dlaczego powinieneś zaplanować publikacje w Social Media?

  • Tworząc content-plan możesz uwzględnić również wzmianki dotyczące nowych artykułów na firmowym blogu czy filmów na kanale YouTube.
  • Planowanie publikacji w kanałach społecznościowych pozwoli Ci zachować spójność. Treści będą wyglądać bardziej profesjonalnie i estetycznie.
  • Wcześniej opracowany harmonogram publikacji w Social Media pozwoli Ci na lepsze zaplanowanie budżetu reklamowego i kampanii Ads.

Dużą zaletą skutecznego planu treści w mediach społecznościowych jest także możliwość uprzedniego zapoznania się z nim przez wszystkich zainteresowanych. Unikniesz w ten sposób publikacji nieautoryzowanych treści, które mogą zaowocować niechcianym kryzysem w Social Media (i to w weekend!). Z przyjemnością stworzymy plan treści dla Twojej firmy.

Dlaczego warto robić Social Media razem z nami?

Rzetelność

Media społecznościowe to szereg narzędzi służących do angażowania fanów marki oraz komunikacji z klientami. Przykładamy dużą wagę do rzetelnej i profesjonalnej moderacji kanałów oraz odpowiadania na wiadomości.

Plan

Stawiamy na przemyślane działania w Social Media. Uważamy, że planowanie treści pozwala na skuteczną realizację celów biznesowych. Dobry plan to podstawa naszych działań w kanałach społecznościowych.

Komunikacja

Chaos komunikacyjny pomiędzy firmą a agencją to jedna z głównych przyczyn wielu kryzysowych sytuacji w Social Media. Sprawna komunikacja z przedstawicielami Twojej firmy pozwoli uniknąć nieprzewidzianych wydarzeń.

Dla kogo prowadzimy Social Media?

Prowadzimy media społecznościowe dla firm z wielu branż.
Do kogo kierujemy naszą ofertę Social Media?

Lokalny biznes

Pomagamy budować wizerunek w mediach społecznościowych małym, lokalnym biznesom z dużymi perspektywami na rozwój.

Branża HoReCa

Ludzie kochają podróżować. My również Dlatego z przyjemnością pomagamy branży HoReCa w promowaniu miejsc, do których warto wracać.

Przemysł

Współczesny przemysł wciąż nie docenia potencjału Social Media. Pomagamy przełamać stereotypy firmom z branży przemysłowej.

Firmy usługowe

Niezależnie czy prowadzisz salon piękności, klub fitness czy inną firmę usługową. Razem z nami zbudujesz swoje miejsce w Social Media.

Sklepy e-commerce

Sklepy internetowe to wirtualne rynki zbytu, dla których promocja na Facebooku to codzienność. Poprawiamy wizerunek firm z branży e-commerce.

Specjaliści

Pomagamy konsultantom i wysokiej klasy specjalistom w zbudowaniu silnej marki osobistej w mediach społecznościowych.

Pozostańmy w kontakcie

Chcesz przenieść biznes do sieci?
Nie wiesz jak zacząć?

logo-strona-01

Pomożemy w rozwoju Twojego biznesu w sieci, korzystając z najnowocześniejszych technologii informatycznych i narzędzi marketingowych.

© 2021 – BeesGrowth – all rights reserved.